OA a VOŠE, Tábor
Jiráskova 1615, Tábor 390 02
Seznam knih, Evidenční skupina 1
Přír. č. vzestupně/sestupněNázevAutor
1612Sedmý křížSeghersová Anna
1613Jiří Wolker ve vzpomínkách své matkyWolkerová Zdena
1614Básně, balady a sonetyNezval Vítězslav
1615Otcové a dětiTurgeněv I. S.
1616Výbor z díla - Gulliverovy cesty atd.Swift Jonathan
1617F.L. Věk 1Jirásek Alois
1618F.L. Věk 2Jirásek Alois
1619F.L. Věk 3Jirásek Alois
1620Odcházím přijduJeřábek Čestmír
1621Básně nociNezval Vítězslav
1622Matka nadějeNezval Vítězslav
1623Básně, balady a sonetyNezval Vítězslav
1624Pět minut za městemNezval Vítězslav
1625Schovávaná na schodechNezval Vítězslav
1626Príhody Olivera TwistaDickens Charles
1627Gosta berlingLagerlofová Selma
1628ÚspěchFeuchtwanger Lion
1629Moji milí bratřiČapková Helena
1630Citová výchovaFlaubert Gustave
1631Orlí hnízdoTilschová A. M.
1632Z Čech až na konec světaJirásek Alois
1633Oidipús vladařSofoklés
1634Městečko na dlaniDrda Jan
1635Byli a byloLanger František
1636MorCamus Albert
1637Tržiště senzacíKisch E. E.
1638Kladivo na čarodějniceKaplický Václav
1639Italské prázdninyWerich Jan
1640Manon lescautNezval Vítězslav
1641MaturantiLukášová Růžena
1642Ministerstvo strachuGreene Graham
1643DekameronBoccaccio Giovanni
1644TitánDreiser Theodore
1645Balada z KarlínaScheinpflugová Olga
1646Ostrov pokladůStevenson R. L.
1647Zlomený mečŠtorch Eduard
1648Měsíc nad řekouŠrámek Fráňa
1649Rybářská knížkaMahen Jiří
1650Eva a Pavel RomanoviRoman Zdeněk
1651Sloky láskyŠčipačov Stěpan
1652Osudy dobrého vojáka švejka 2Hašek Jaroslav
1653Osudy dobrého vojáka Švejka 3Hašek Jaroslav
1654Zpěvy sladké FrancieJelínek Hanuš
1655Čemu se říká báseňOrten Jiří
1656Babylónský příběh a jiné povídkyŠkvorecký Josef
1657ImpresionismusFiala Vlastimil
1658Papežka JanaRoidis Emanuil
1659Když jsem umíralaFaulkner William
1660Třídílné zrcadloMoravia Alberto
1661Sto moderních básníkůKroupa Adolf
1662Odlévání zvonůSeifert Jaroslav
1663Láska manželskáMoravia Alberto
1664VizitaBranald Adolf
1665Mládí na křídlechŠmahelová Helena
1666Putování Petra SedmilhářeDrda Jan
1667Jarní vodyTurgeněv I. S.
1668Alexis ZorbasKazantzakis Nikos
1669Rodný krajDeml Jakub
1670Smrt VergilovaBroch Hermann
1671Kdo chytá v žitěSalinger J. D.
1672Čest a sláva 1,2Iwaszkiewicz Jaroslav
1673Čest a sláva 3,4Iwaszkiewicz Jaroslav
1674Paříž a okolíHoffmeister Adolf
1675Lidové povídky ze SlováckaFrolec Václav
1676Příběhy, na které svítilo sluncePetiška Eduard
1677Magnetická poleKlub přátel poezie
1678Zámek ve ŠvédskuSaganová Francoise
1679Slezské písně v korespondenciDvořák Jaromír
1680Zlatý oselApuleius
1681Bílé dveřeScheinpflugová Olga
1682Moje zpověďHašek Jaroslav
1683Hradní věžZávada Vilém
1684Smuteční slavnostKantůrková Eva
1685Experimentální poezie
1686Bethel MerridayováSinclair Lewis
1687Soudce KnorrPetiška Eduard
1688Noví američtí básníci - Obeznámeni s nocíAshbery John
1689IdiotDostojevskij F. M.
1690AulaKant Hermann
1691Hlava 22Heller Joseph
1692Po nás potopaToman Josef
1693Vejít do svých dveříStoniš Miroslav
1694Na větrné hůrceBronteová Emily
1695Naši furiantiStroupežnický Ladislav
1696Urozený divochHanson Lawrence
1697Tři malé ženyFrýd Norbert
1698Bílý denLondon Jack
1699Pro kočkuSuchý Jiří
1700Tváře českých hercůVodák Jindřich
1701Lucien LeuwenStendhal
1702Sága rodu forsytůGalsworthy John
1703OdysseiaHomér
1704Vlčí kůžeHavlíček Jaroslav
1705Odysseova dobrodružstvíHomér
1706Ovidiova rodinaPetiška Eduard
1707Zámek GripsholmTucholsky Kurt
1708DekameronHašek Jaroslav
1709Rada moudrýchSkálová Dita
1710SatchmoArmstrong Louis
1711Jsme strom zelenýSekera Josef
1712SalamboFlaubert Gustave
1713Den druhýErenburg Ilja
1714Nebezpečné známostiLaclos C. D.
1715HerzogBellow Saul
1716Čas ozimůKřenek Jiří
1717Popis jednoho zápasuKafka Franz
1718KáčaRais K. V.
1719Na druhé straně světaBiebl Konstantin
1720Kniha JóbovaKlub přátel poezie
1721Stránky z deníkuZábrana Jan
1722Dlouhá nocDrozd Jan
1723RomanticiPaustovskij Konstantin
1724Jak se dělá chalupaNepil František
1725Hedvábné starostiFrýd Norbert
1726Sto tváří lásky
1727ArundelKenneth Roberts
1728Potopa 1Sienkiewicz Henryk
1729Potopa 2Sienkiewicz Henryk
1730MěsícMahen Jiří
1731Kurýr na jihSaint-exupéry A. D.
1732Lucrezia BorgiaBellonciová Maria
1733Fata morganaWerich a Voskovec
1734Děvče se zelenýma očimaObrienová Edna
1735Sama proti světuAldington Richard
1736Pražské a jiné historieBass Eduard
1737PrométheusMaurois André
1738Knížka něžnostíDesbordes-valmore Marceline
1739SkleníkRais K. V.
1740Ukradený spisČapek Karel
1741Javorové listyHorníček Miroslav
1742Uloupený životBeneš K. J.
1743Manon LescautNezval Vítězslav
1744Veliký slunovratPecka Karel
1745Justina je svědekSvozilová Herma
1746Na sotnáchHolan Vladimír
1747Příběhy Gila Blase ze SantillanyLesage A. R.
1748Příliš malé srdcePatková Božena
1749Vražda jasnovidce HanussenaBorovička V. P.
1750NostromoConrad Joseph
1751V podvečer pětilisté růžeTřebízský V. B.
1752Člověk v zrcadleZůna Miroslav
1753Torzo nadějeHalas František
1754Stop RomaBernášková Alena
1755Divadelníkem proti své vůliČapek Karel
1756Utrpení mladého WertheraGoethe J. W.
1757Posel přichází pěškySkála Ivan
1758Slova na strunáchVerlaine Paul
1759MilostnáVrbová Alena
1760Cyrano de BergeracRostand Edmond
1761Chrám Matky boží v PařížiHugo Victor
1762Ostrov, o kterém všichni snímeWenig Jan
1763Hrdinův pátekPetiška Eduard
1764ÚtěkPozner Vladimír
1765Historie mého životaCasanova
1766Věra ČáslavskáBlažek Vratislav
1767ZrcadlaSteklač Vojtěch
1768SaturninJirotka Zdeněk
1769Mlhy na BlatechKlostermann Karel
1770PozornostMoravia Alberto
1771Desdemonin důmFeuchtwanger Lion
1772NovelyZweig Stefan
1773Raimund ChalupníkBurkental A. C. N.
1774Řemeslo urozenýchBoulle Pierre
1775TextamentyNovák Ladislav
1776Zbabělec a jiné povídkyMaupassant G. D.
1777Vlastní životopis Alice B. ToklasovéSteinová Gertruda
1778Panoptikum starých kriminálních příběhůMarek Jiří
1779Mladík z povoláníOtčenášek Jan
1780PísničkáŘ Karel HašlerDeyl Rudolf
1781Torzo nocíHrubín František
1782Průvod s pochodněmiTetauer Frank
1783NetrpělivostBrousek Antonín
1784Moje bluesKainar Josef
1785Nebezpečí sklizněBřezina Otakar
1786Větší poetický slovníkBrukner Josef
1787Příběhy láskyMertlík Rudolf
1788Anna ElliotováAustenová Jane
1789Poslední dny Adolfa HitleraTrevor-roper H. R.
1790Utrpení mladého WertheraGoethe J. W.
1791Druhý dechFlorian Miroslav
1792SmolařMalamud Bernard
1793Na co umírají mužiPecka Karel
1794Galantní poezieKrátký Radovan
1795Stříbrný vítrŠrámek Fráňa
1796Červená pečeťBeneš K. J.
1797Milostný kruhTurgeněv I. S.
1798Země sudičkaHrubín František
1799Petr první 1Tolstoj Alexej
1800Petr první 2Tolstoj Alexej
1801Hořký dým pamětiBunin Ivan
1802LynčZábrana Jan
1803Pro koho krevLoukotková Jarmila
1804Třináct dýmekErenburg Ilja
1805Buď dobrý až do smrtiMoricz Zsigmond
1806Nejkrásnější bývá šílenáSeifert Jaroslav
1807Kdo už jednou seděl v baseFallada Hans
1808Francouzská poezie nové dobyČapek Karel
1809Tak žil starý římUrogdi Gyorgy
1810Zrcadlo pro KristýnuRomportlová Ludmila
1811Pověst o ulenspiegloviCoster C. D.
Dnes je středa 11. prosinec 2019, 08:04 | Aktuální školní rok 2018/19, 1. pololetí | SAS 8.1.7 | © Edookit